Vysokotlaké vaky Paratech MAXIFORCE 

Vysokotlaké vaky Maxiforce jsou tenké a odolné a díky 14 různým velikostem se dostanete přesně tam, kam potřebujete. Tří vrstvý neopren s kevlarovými vlákny se postará o pevnost a chemickou odolnost. Mají sílu zvednout, pohybovat nebo přesouvat břemena o hmotnosti 80 tun.

1. Bezpečnost – Maxiforce vaky jsou velice pevné, tvořené 3 vrstvami neoprenu s kevlarovými vlákny, které dávají vakům ohromnou sílu při plném nafouknutí. Každý vak podléhá přísným tlakovým testům, aby zajistili maximální bezpečnost pro obsluhu těchto vaků.
2. Kapacita - Odpovídá výšková / hmotnostní kapacita požadovaného výsledku? Tam, kde to není vyložen urgentní, mohou být pužity pouze 2 velikosti vaků. Bezpečnostní složky potřebují různé zvedací kapacity.
3. Tvar – zvolte takový tvar vaku vzhledem ke kontaktnímu místu zdvihu, abyste maximalizovali účinnost.
4. Tloušťka – čím tenší vak je, tím lépe. Nejvýznamnější parametr kvality výroby vaku je možnost vyrobit tenký a přitom odolný vak. Maxiforce vaky jsou tloušťky od 1,9 cm do 2,5 cm.
5. Materiál – Neoprén s vyztužením kevlarovými vlákny tvoří většinu materiálu tohoto vaku. Tyto materiály dodávají sílu, odolnost, pružnost a chemickou odolnost. Maxiforce byl prvním kevlarem vyztužený vysokotlaký vak.

6. Vnější vrstva vaku Maxiforce je tvořena speciálním protiskluzovým dezénem vhodným pro pokládání vaku na kluzký povrch a zajišťujícím velmi dobrou přilnavost v případě skládání dvou vaků na sebe.
7. Umístění eyeletů (otvorů) – musí mít alespoň 2 ze všech vaků s označením vyšší jak 12,9 tun. Je to nutnost pro záchranné práce. Umožňuje vertikální umístění, bezpečné vyhledávání a přenášení.
8. Zvedací vak Maxiforce je viditelně označen žlutým křížem, jehož střed signalizuje uživateli ideální umístění břemene, popřípadě druhého vaku.
9. Přivod vzduchu je z mosazi s maximální pevností v tahu. Vstup je opatřen závitem pro přijetí mosazné spojky. Proč mosaz? Žádná koroze. Snadná oprava.
10. Práce v tichosti – nejsou zde žádné hlasité mechanické zvuky či jiné zvuky. S vaky se pracuje s tichostí.

maxiforce1

maxiforce2

maxiforce3

Dvojitý zvedací vak MULTIFORCE – sněhulák 

Zvedací vak posunuje zvedání na zcela novou úroveň. Spojení nejnovější technologie s jedinečnými znalostmi zvedání umožnilo Paratechu navrhnout MULTIFORCE, který převyšuje očekávání.

 

Snadné použití a rychlé nasazení činí z MULTIFORCE vzduchového zvedacího vaku jasnou volbu, ať už je cílem zachraňování lidí nebo zvedání lokomotiv.

Design Paratechu zajišťuje, že vysoké zvedání tohoto systému se může dostat do nejtěsnějších možných míst, zatímco inovativní dálková zvedací základna udržuje personál bezpečně od zátěže během umisťování MULTIFORCE vzduchového zvedacího vaku. Dvoustupňový prvek udržuje zátěž během nafukování stabilní, tudíž je posun zátěže snížen na minimum a díky bezpečnostním pojistným ventilům integrovaným do samotného vaku je přefouknutí zcela nemožné. Absence mechanické spojky mezi vzduchovými komorami má za následek silnější a bezpečnější zvedání. Dálková zvedací základna slouží také jako zařízení na uskladnění, které vak chrání a velmi jednoduše ho skladuje.

Paratech vždy klade bezpečnost na první místo, čímž vytváří produkty s průmyslovým standardem z více než 50leté zkušenosti a důkladného vstupu koncového uživatele, aby poskytl nejlepší možné vybavení těm nejlepším zákazníkům na světě.

dvojitý zvedací vak Paratech (1)

dvojitý zvedací vak Paratech (2)

dvojitý zvedací vak Paratech (3)