Vysokotlaké vaky Paratech MAXIFORCE 

Vysokotlaké vaky Maxiforce jsou tenké a odolné a díky 14 různým velikostem se dostanete přesně tam, kam potřebujete. Třívrstvý neopren s kevlarovými vlákny se postará o pevnost a chemickou odolnost.

1. Bezpečnost – Maxiforce vaky jsou velice pevné, tvořené 3 vrstvami neoprenu s kevlarovými vlákny, které dávají vakům ohromnou sílu při plném nafouknutí. Každý vak podléhá přísným tlakovým testům, aby zajistili maximální bezpečnost pro obsluhu těchto vaků.
2. Velikost  Bezpečnostní složky potřebují provádět různé druhy zásahů dle tíhy zvedaného břemene. Díky široké škále velikostí lze vybrat ten správný druh pro kontrétní použití a potřebnou nosnost.
3. Tvar – Zvolte takový tvar vaku vzhledem ke kontaktnímu místu zdvihu, abyste maximalizovali účinnost.
4. Tloušťka – Čím tenší vak je, tím lépe. Nejvýznamnější parametr kvality výroby vaku je možnost vyrobit tenký a přitom odolný vak. Maxiforce vaky mají tloušťky od 1,9 cm do 2,5 cm.
5. Materiál– Neoprén s vyztužením kevlarovými vlákny tvoří většinu materiálu tohoto vaku. Tyto materiály dodávají sílu, odolnost, pružnost. Maxiforce byl prvním kevlarem vyztužený vysokotlaký vak.

6. Vnější vrstva  Vnějšek vaku Maxiforce je tvořen speciálním protiskluzovým dezénem vhodným pro pokládání vaku na kluzký povrch a zajišťujícím velmi dobrou přilnavost v případě skládání dvou vaků na sebe.
7. Chemikálie – Díky jedinečnému materiálu vaky zaručují odolnost proti chemikáliím.
8. Označení - Maxiforce je viditelně označen žlutým křížem, jehož střed signalizuje uživateli ideální umístění břemene, popřípadě druhého vaku.
9. Přívod vzduchu - Vsuvka pro připojení vzduchové hadice je vyrobena z mosazi. Nehrozí tak, že by zkorodovala a je zároveň snadno opravitelná.
10. Práce v tichosti – Nevznikájí hlasité mechanické či jiné zvuky. S vaky se pracuje s tichostí.

maxiforce1

maxiforce2

maxiforce3


 

DVOJITÝ ZVEDACÍ VAK MULTIFORCE – SNĚHULÁK

Zvedací vak, který posunuje zvedání na zcela novou úroveň. Spojení nejnovější technologie s jedinečnými znalostmi zvedání umožnilo Paratechu navrhnout MULTIFORCE, který převyšuje očekávání.

Snadné použití a rychlé nasazení činí z MULTIFORCE vzduchového zvedacího vaku jasnou volbu, ať už je cílem zachraňování lidí nebo zvedání lokomotiv. Níže se podívejte na video, kde se např. zvedá autobus.

 

Design Paratechu zajišťuje, že vysoké zvedání tohoto systému se může dostat do nejtěsnějších možných míst, zatímco inovativní dálková zvedací základna udržuje personál bezpečně od zátěže během umisťování MULTIFORCE vzduchového zvedacího vaku. Dvoustupňový prvek udržuje zátěž během nafukování stabilní, tudíž je posun zátěže snížen na minimum a díky bezpečnostním pojistným ventilům integrovaným do samotného vaku je přefouknutí zcela nemožné. Absence mechanické spojky mezi vzduchovými komorami má za následek silnější a bezpečnější zvedání. Dálková zvedací základna slouží také jako zařízení na uskladnění, které vak chrání a velmi jednoduše ho skladuje.

ČLÁNEK O MULTIFORCE NA POŽÁRY.CZ

dvojitý zvedací vak Paratech (1)

dvojitý zvedací vak Paratech (2)

dvojitý zvedací vak Paratech (3)